• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Czy znasz już nasze torebki strunowe z polem do opisu?

  31.08.2021

  Czy znasz już nasze torebki strunowe z polem opisowym? To wyjątkowo praktyczny przedmiot, dzięki któremu będziesz mógł się doskonale zorganizować. Nadają się do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów: od małych śrubek, przez produkty spożywcze, aż po biżuterię.

  Torebki strunowe bezpieczne dla Twojego zdrowia

  Wszystkie oferowane przez nas torebki strunowe zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością. Oznacza to, że teraz możesz świetnie zorganizować swoją domową spiżarnię. Dzięki wygodnym zamknięciom możesz przechowywać w nich zioła oraz przyprawy. Gwarantujemy Ci, że przez cały czas zachowają swoją świeżość i aromat.

  Woreczki strunowe sprawdzą się nie tylko w branży spożywczej. To także doskonałe rozwiązanie dla branży budowlanej, która oferuje drobne przedmioty, takie jak śrubki, nakrętki czy gwoździe. Równie dobrze radzą sobie w przechowywaniu wiszącej biżuterii, jak naszyjniki, które lubią się plątać. Teraz wystarczy zapakować łańcuszki w oddzielne torebki, a problem poplątanej biżuterii zniknie na zawsze!

  Pole do (p)opisu

  Aby ułatwić Ci przechowywanie, na torebkach strunowych znajdziesz 3 białe pola, na których możesz napisać, co się w niej znajduje. Możesz na nich pisać długopisem lub markerem. Dzięki temu bez problemu znajdziesz to, czego akurat szukasz. Zapomnij o sprawdzaniu za każdym razem z miarką, który gwóźdź ma 6cm długości. Teraz wystarczy jeden rzut oka i masz w ręku to, czego potrzebujesz.

  Oferujemy torebki strunowe z polem do opisu w rozmiarach od 40x60mm do 350x450mm.

  Masz pytania odnośnie naszych produktów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat woreczków strunowych.

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |