• Polski
 • English
 • Działalność Spółki w czasie epidemii koronawirusa COVID-19

  02.04.2020

   

  Firma PLAST ściśle monitoruje sytuację dotyczącą rozwoju koronawirusa COVID-19 oraz wpływu pandemii na światową gospodarkę, łańcuchy dostaw oraz działalność handlową Spółki. W pierwszych miesiącach 2020 r. koronawirus COVID-19  rozprzestrzenił się na całym świecie, a jego negatywny wpływ objął wiele krajów.

  W pierwszej fazie rozwoju koronawirusa COVID-19 w okresie do połowy marca 2020 r. zostały zakłócone łańcuchy dostaw z krajów azjatyckich dotkniętych epidemią. Na dzień sporządzenia niniejszej informacji efekt ten można uznać za krótkoterminowy, choć nie można wykluczyć kolejnych zaburzeń w przypadku wykrycia kolejnych ognisk rozprzestrzeniania się koronowirusa COVID-19 w krajach azjatyckich. Wpływ na taką sytuację miał relatywnie krótki okres ograniczenia produkcji w Chinach – około 2 miesięcy.

  Spółka posiada szeroki portfel produktów oraz dostawców i na bieżąco dywersyfikuje kierunki dostaw. Dla naszych stałych kontrahentów jesteśmy w stanie zapewnić dostępność towaru przy atrakcyjnych cenach.

  Zachęcamy do kontaktu.

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt