• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Firma PLAST – laureat Diamentów Forbesa 2022 w województwie łódzkim!

  Kolejna nagroda! Jesteśmy nie tylko Gazelą Biznesu, ale także Diamentową Firmą Forbesa 2022 roku. Zdecydowanie jest się czym chwalić!

  Diamentowa Firma – Ranking Forbesa 2022
  Diament Forbesa to tytuł przyznawany firmom, które w szybki sposób rozwinęły się na wielu płaszczyznach i zyskały na ogólnej wartości w stosunkowo krótkim czasie. Co roku tworzony jest ranking firm działających na terenie całego kraju, a klasyfikacja ustalana jest zarówno na poziomie każdego województwa, jak i na terenie całego kraju. System rankingowy magazynu Forbes powstał we współpracy z Dun&Bradstreet. Jest to firma zajmująca się analizą biznesową, która ocenia rozwój firm za pomocą „szwajcarskiej metody oceny”.

  PLAST z Diamentem!
  Pragniemy z dumą ogłosić, że nasza firma PLAST zajęła 3 miejsce w województwie łódzkim w kategorii “Diamenty Forbesa przychody od 50 do 250 mln zł”. Naprawdę jest się czym szczycić, z uwagi na to, że zaledwie w naszym regionie działa aż 339 diamentowych firm. Konkurujemy ze wszystkimi branżami i na tle innych firm znajdujemy się na podium w wojewódzkim rankingu! W klasyfikacji ogólnopolskiej plasujemy się na 87 miejscu, a przyszłości planujemy mierzyć jeszcze wyżej.

  Ciągły rozwój to nasz priorytet
  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania wciąż przynosiły kolejne korzyści. Dbamy o rozwój naszej działalności, produktów i współpracy z klientem. Wciąż staramy się ulepszać wszystkie technologie i modernizować metody pracy, w celu osiągania jeszcze większych sukcesów. Jesteśmy niewielką firmą, która za priorytetowy cel stawia sobie zadowolenie klienta. Wydaje nam się, że nie ma lepszego potwierdzenia naszych starań, niż kolejna nagroda przyznana nam za ciągły rozwój! Pragniemy podkreślić, że rozwijamy się w takim tempie nie w celu uzyskania kolejnych nagród, a przede wszystkim dla jeszcze lepszego zadowolenia wszystkich naszych klientów! Jednak nie da się ukryć, że nagrody i tytuły są miłym potwierdzeniem naszych ciągłych starań.

  Współpraca z gwarancją najwyższej jakości
  Jako niewielka firma zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo cenna jest współpraca z każdym naszym klientem. Zajmujemy się produkcją jednorazowych opakowań, a każde z nich jest projektowane z myślą spełnieniu wysokich oczekiwań kontrahentów. Przykładamy ogromną uwagę do zapewniania usług najwyższej jakości na każdym etapie umowy. Wciąż udoskonalamy nasze produkty, aby były nie tylko użyteczne, ale możliwie najbardziej ekologiczne.

  PLAST to ciągły rozwój! PLAST to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia z usług!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |