• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Gazele Biznesu – ponownie jesteśmy jedną z nich!

  27.12.2021

  W tym roku nasza Firma po raz kolejny dołączyła do grona Gazel Biznesu, dlatego chcielibyśmy Państwu opowiedzieć trochę więcej o tym wyróżnieniu.

  W obecnym roku, po raz kolejny, zakwalifikowano nas do rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Od grudnia 2000 roku dziennik “Puls Biznesu” tworzy listę małych i średnich firm, które wyróżniają się na tle pozostałych pod względem jakości działania i przede wszystkim rozwoju.

  Jakie wyniki pozwalają konkurować w plebiscycie?
  Dla każdej edycji rankingu sprawdzane są wyniki kandydatów trzy pełne lata wstecz. Oprócz tego, aby móc nazywać się Gazelą Biznesu, należy spełnić konkretne warunki i kryteria narzucone przez szwedzką grupę wydawniczą Bonnier. W roku bazowym przychody ze sprzedaży musiały sięgnąć od 3 do 200 mln zł i rosnąć rok do roku w badanym okresie. Ani razu nie jest możliwe odnotowanie straty. O pozycji w rankingu decyduje procentowy wzrost obrotów osiągnięty w badanym okresie trzech lat.

  PLAST wśród Gazel!
  Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny jesteśmy w gronie najlepszych. To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, iż nasze starania pod kątem rozwoju bezustannie, już od 30 lat, przynoszą zamierzone efekty. Działania Spółki bazują na inwestycjach długoterminowych i stawiają na ciągły i stabilny rozwój. Bardzo duży awans w aktualnym rankingu mobilizuje do dalszego umacniania pozycji i ciągłego realizowania się na płaszczyznach biznesowych. Jako importer opakowań zasilamy szeroką gamę branż stale szukając nowych zastosowań i połączeń biznesowych.

  Działamy na wielu płaszczyznach.
  Zadowalające wyniki jesteśmy w stanie osiągać dzięki szerokiemu zastosowaniu naszych produktów w różnych dziedzinach gospodarki. Od wielu lat odbiorcą naszego asortymentu, takiego jak m.in: jednorazowe rękawice foliowe hdpe i jednorazowe worki strunowe, jest branża medyczna. W ten sposób zawdzięcza nam zwiększenie sterylności i bezpieczeństwa warunków codziennej pracy. Wiedziemy prym także wśród opakowań jednorazowych dla branży gastronomicznej. Natomiast jako hurtownia folii stretch zasilamy w znacznym stopniu zapotrzebowanie w przemyśle i transporcie. Z uwagi na coraz większą świadomość konsumentów w kwestii ekologii, jako odpowiedzialna firma działająca zgodnie z normami środowiskowymi, zastosowaliśmy produkty o zredukowanej ilości tworzyw sztucznych. Produkty, o których mowa, to m.in. reklamówki foliowe na rolce oraz inne opakowania foliowe, które wykorzystywane są głównie w działalnościach sieci handlowych, co przyczynia się do znacznego zmniejszenia zużycia plastiku.

  Rozwój, jakość, profesjonalizm.
  Dokładamy wszelkich starań, aby nasz potencjał był zestawiany z najlepszymi. Ściśle przestrzegając założeń sięgających pierwszych lat prosperowania, skrupulatnie dążymy do wzrostu jakości produktów i wykonywanych usług. Na przestrzeni lat naszej działalności wprowadzone zostały m.in badania laboratoryjne, aby zyskać pewność, że nasze produkty spełnią najśmielsze oczekiwania klientów.

  To właśnie my – Firmy Gazele – stanowimy napęd dla polskiej gospodarki dbając o dynamiczny rozwój. Jak przystało na Gazele Biznesu pędzimy szybko i skaczemy wysoko!

  blank

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |