• Polski
 • English
 • Otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie od Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego

  29.06.2020

  Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że działania, jakie podjęliśmy, wspierając placówki lecznice w województwie łódzkim w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19, okazały się skuteczne.

  Decyzja o pomocy była zgodna ze strategią społecznej odpowiedzialności Spółki PLAST dotyczącej wspierania społeczności lokalnej oraz ze stanowiskiem Zarządu Spółki i jej pracowników. Biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w jakich wszyscy się znaleźliśmy w obliczu pandemii, nie mogliśmy postąpić inaczej. Dzisiaj możemy potwierdzić, że drugi raz podjęlibyśmy taką samą decyzję.

  Jest nam tym samym niezmiernie miło, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. dr Wł. Biegańskiego docenił nasze wsparcie i wystosował oficjalne pismo w podziękowaniu za naszą pomoc.

  Dzielimy się z Państwem tym dokumentem, aby podkreślić, że troska o społeczność lokalną jest na stałe wpisana w strategię społecznej odpowiedzialności Spółki PLAST oraz, by przekazać Państwu, że zawsze warto pomagać.

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu