• Polski
 • English
 • Deutsch
 • PLAST Rzetelna Firma

  Firma PLAST to nie tylko lider w dziedzinie opakowań, ale także przykład rzetelnej i wiarygodnej firmy na polskim rynku. Nasza niezawodność i uczciwość są fundamentem naszego sukcesu, co potwierdza otrzymany przez nas prestiżowy Certyfikat Rzetelności Płatniczej.

  Zaufanie jako priorytet

  W dzisiejszym, konkurencyjnym świecie biznesu, zaufanie jest kluczowym elementem budowy trwałych relacji z klientami, kontrahentami i partnerami. Firma PLAST od początku swojej działalności kładła ogromny nacisk na kulturę prowadzenia uczciwego biznesu. To właśnie ta wartość stanowi fundament naszych działań.

  Brak niespłaconych zobowiązań

  Jednym z kluczowych dowodów naszej rzetelności jest fakt, że nie posiadamy żadnych niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Nasza terminowość w regulowaniu zobowiązań jest niezachwiana, co świadczy o naszej niezawodności i odpowiedzialności finansowej. Nasi kontrahenci mogą mieć pewność, że współpraca z nami nie niesie ze sobą ryzyka związanego z opóźnieniami czy problemami finansowymi.

  Certyfikat rzetelności płatniczej – Wyraz naszego profesjonalizmu

  Nasza uczciwość w biznesie została potwierdzona przez otrzymanie Certyfikatu Rzetelności Płatniczej. Ten prestiżowy dokument jest dowodem na to, że Spółka PLAST przeszła szczegółową weryfikację w aż 50 źródłach danych. Jednocześnie nie figuruje ona na żadnych listach sankcyjnych jako dłużnik. To świadczy o naszym profesjonalizmie i rzetelności w kwestiach finansowych.

  Brak zaległości wobec ZUS i US

  Dodatkowym potwierdzeniem naszej uczciwości jest brak jakichkolwiek zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz Urzędu Skarbowego (US). Nasza firma terminowo reguluje wszelkie podatki i składki, co jest dowodem naszego profesjonalizmu i troski o przestrzeganie przepisów podatkowych.

  Udział w Programie Rzetelna Firma

  Nasza firma jest dumna z udziału w programie Rzetelna Firma, który promuje etyczne i uczciwe zachowanie w biznesie. Dzięki temu programowi możemy publicznie podkreślić nasze zaangażowanie w utrzymanie wysokich standardów etycznych i profesjonalnych. Uczestnictwo w programie Rzetelna Firma to dla nas nie tylko zobowiązanie, ale również dowód, że uczciwość i rzetelność są dla nas priorytetem.

  Podsumowanie

  Firma PLAST to nie tylko lider branży opakowań, ale także przykład rzetelności, uczciwości i profesjonalizmu. Nasza firma nie tylko spełnia najwyższe standardy etyczne i finansowe, ale także czynnie działa na rzecz budowania zaufania w biznesie. Otrzymany Certyfikat Rzetelności Płatniczej to wyraz uznania dla naszej stabilności finansowej i potwierdzenie, że jesteśmy godnymi zaufania partnerami biznesowymi.

  Plast Rzetelna Firma

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |