• Polski
 • English
 • PLAST wspiera placówki lecznicze w województwie łódzkim w walce z pandemią koronawirusa COVID-19

  10.04.2020

   

  W obliczu walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19 firma PLAST wspiera placówki lecznicze w województwie łódzkim. W ramach naszych działań planujemy wspierać placówki lecznicze pomagające mieszkańcom w czasie pandemii. Łącznie do placówek leczniczych trafi kilka tysięcy opakowań rękawiczek nitrylowych i lateksowych niezbędnych personelowi medycznemu w bezpośrednim kontakcie z pacjentami. W ramach bezpośredniej darowizny firma PLAST przekazała środki ochrony indywidualnej do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego oraz do Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Obie placówki są bezpośrednio zaangażowane w walkę z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w województwie łódzkim. Wartość rynkowa wszystkich planowanych działań, w tym bezpośredniej darowizny, wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych.

  W Spółce PLAST bardzo istotną rolę przywiązujemy do społecznej odpowiedzialności biznesu i wpływu, jaki Spółka może mieć na jej bliższe i dalsze otoczenie. Wierzymy, że nasze decyzje, zarówno w codziennych działaniach, jak i w nadzwyczajnych czasach wybuchu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, mogą mieć pozytywny wpływ na dobrostan ogółu społeczeństwa.

  Spółka PLAST jest importerem z wieloletnim doświadczeniem prowadzącym działalność hurtową. Oferujemy produkty o wszechstronnym zastosowaniu dla każdej branży. Dostarczamy opakowania jednorazowe oraz środki ochrony indywidualnej. Działamy na terenie całej Polski.

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu