• Polski
 • English
 • Rękawiczki zrywki – poznaj ich zastosowanie

  15.07.2021

  Wysoka jakość naszych foliowych rękawiczek zrywek gwarantuje ich dopuszczenie do kontaktu z żywnością- z zachowaniem należytych zasad bezpieczeństwa. Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie jakość, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą rękawic foliowych HDPE Plast. Proponowane rękawiczki z linii premium są wytrzymałe i mocne. Stanowią dobrą alternatywę dla rękawic lateksowych lub nitrylowych. Poznaj zastosowanie rękawiczek zrywek, które przedstawiamy poniżej.

  Rękawice foliowe – parametry

  W ramach współpracy oferujemy rękawiczki foliowe na zawieszce lub luzem, w rozmiarze S, M lub L. Rękawice są moletowane i transparentne (przezroczyste). Bezpieczeństwo ich użycia w branży gastronomicznej jest gwarantowane przez deklarację zgodności do kontaktu z żywnością. Rękawiczki są pakowane po 100 szt. w woreczek foliowy.

  Rękawiczki zrywki – zastosowanie

  Rękawiczki foliowe są stosowane jako wkład do innych rękawic lub wykorzystuje się je w celu zabezpieczenia skóry rąk podczas wykonywania prac mało inwazyjnych. Rękawice chronią skórę przed zabrudzeniem oraz zapobiegają przenoszeniu się drobnoustrojów ze skóry pracownika na produkty spożywcze. Rękawiczki zrywki są dedykowane dla sklepów mięsnych, piekarni, supermarketów i stacji benzynowych.

   

  Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty:

  Rękawiczki foliowe, jednorazowe HDPE: linia ekonomiczna i linia premium.

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu