• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Tanie woreczki z zamknięciem strunowym- linia ECO

  6.08.2021

  Woreczki strunowe to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie do segregowania i przechowywania różnych przedmiotów.

  Nasze woreczki z zamknięciem strunowym są dostępne w dwóch wersjach, w tym w tańszej wersji ekonomicznej ECO. Torebeczki ECO zostały wykonane z cieńszej folii o grubości 35-40 mikronów. Mimo mniejszej grubości i niższej ceny, torebki posiadają również skuteczne zamknięcie strunowe, czerwony pasek i funkcjonalny okrągły otwór do zawieszenia.

  Zamknięcie strunowe może być wielokrotnie zamykane i otwierane, tak więc strunówki często służą dłużej niż jeden raz. Czerwony pasek ułatwia otwieranie rozdzielając dwa brzegi torebki. Otwór umożliwia powieszenie woreczka w dowolnym miejscu. Z kolei dzięki przezroczystej folii łatwo możemy rozpoznać zawartość strunówki.

  Worki z zamknięciem strunowym

  Nasze worki strunowe, zarówno w wersji premium, jak i w wersji ekonomicznej, doskonale nadają się do użycia w kontakcie z żywnością, co możemy potwierdzić deklaracją zgodności. Wśród najczęstszych zastosowań strunówek, wymienia się przede wszystkim pakowanie i segregowanie drobnych przedmiotów, biżuterii, tytoniu, kosmetyków, monet i ziół. Zastosowanie torebek strunowych ułatwia nie tylko utrzymanie porządku, ale również zabezpiecza przedmioty przed szkodliwym działaniem wilgoci i kurzu.

   

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |