• Polski
 • English
 • Naczynia jednorazowe

  W ofercie naszej hurtowni są dostępne naczynia jednorazowe wysokiej jakości wykonane z plastiku, papieru i styropianu. To produkty przeznaczone dla branży cateringowej, które sprawdzą się w codziennej obsłudze klientów. Rozbudowujemy naszą ofertę również o artykuły z nowoczesnych materiałów biodegradowalnych – serię, którą oferujemy w trosce o środowisko.

  W naszej ofercie znajdziesz: kieliszki, kubki do napojów, talerze, tacki oraz sztućce: noże, widelce, łyżki oraz łyżeczki. Oferujemy również: wytrzymałe jednorazowe kubki do automatu idealne do zimnych i gorących napojów oraz przezroczyste kubki do piwa, filiżanki do kawy, a także małe degustacyjne kubeczki. Jeśli szukasz solidnych opakowań cateringowych, a także obiadowych menu boxów – sprawdź naszą ofertę i wybierz trwałe artykuły w atrakcyjnych cenach!

  Polecamy naczynia jednorazowe wysokiej jakości, które przydadzą się na: grilla, piknik, wycieczkę, wakacje pod namiotem, imprezę w ogrodzie oraz na ognisko.

  Gwarantujemy terminową realizację zamówień i pomoc na każdym etapie procesu zakupowego.

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu