• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Rękawice winylowe jednorazowe

  Sprawdź dostępność

  Oferujemy rękawice winylowe, które mogą być stosowane przez osoby uczulone na lateks. To wytrzymałe produkty, które stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnych rękawic.

  Oferujemy rękawice winylowe ochronne, diagnostyczne, jednorazowe, lekko pudrowane i niejałowe. Produkty dostępne w naszej hurtowni są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Staramy się, by nasze rękawice doskonale spełniały swoją funkcję, dlatego mają uniwersalny kształt- pasują na lewą i prawą dłoń, co znacznie skraca czas ich zakładania. Równomiernie rolowany brzeg podnosi komfort codziennej pracy w rękawicach.

  Rękawice winylowe charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do rękawic lateksowych, co znaczy, że można używać ich dłużej.

  Rozmiary
  : S, M, L, XL.

  Pakowanie: 100 szt./opakowanie jednostkowe
  10 opakowań/karton zbiorczy

  Zastosowanie jednorazowych rękawic winylowych:

  Rękawice winylowe przeznaczone są do prac gospodarczych, porządkowych i zabiegów kosmetycznych. Są odporne na tłuszcze (oleje, smary, rozpuszczalniki), dlatego stosowane są w przemyśle spożywczym, gastronomii i cateringu. Ochronne rękawice wykonane z winylu chronią skórę rąk przed mikroorganizmami, detergentami oraz mechanicznymi uszkodzeniami. Rękawice winylowe są stosowane jako środek ochrony rąk przy minimalnym ryzyku.

  blank
  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |