PL
PL
PL
PL

Reklamówki foliowe HDPE

Sprawdź dostępność

Wśród produktów naszej oferty znajdują się reklamówki jednorazowe wyprodukowane są z folii HDPE. W zależności od potrzeb mogą być one zblokowane lub w formie rolki – tzw. zrywki. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu reklamówki nie zajmują dużo miejsca. Sprzedawane przez nas opakowania mają po 100 lub 200 sztuk.

Reklamówki na rolce są jednym z uniwersalnych produktów, który znajdzie zastosowanie w każdej branży. Z powodzeniem można je wykorzystać w gospodarstwach domowych i w firmie. Reklamówki jednorazowe stosuje się w handlu detalicznym do pakowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Ich największymi zaletami jest oszczędność miejsca oraz łatwość użytkowania. Folia polietylenowa HDPE jest wytrzymała, więc reklamówki na rolce są mocne. M.in. to z tego powodu tak często są w sklepach osiedlowych i marketach, a w zrywki pakuje się owoce i warzywa, które są sprzedawane na wagę. Wkłada się do nich także pieczywo czy cukierki.

Reklamówki jednorazowe z folii HDPE zblokowane / zrywki

Kolor biały.

Dostępne rozmiary standardowe:

17/4х32
23/5х38
25/5х45
28/7х48
30/8х55
30/10х60
40/12х75


Przeznaczenie

Przeznaczone są do handlu detalicznego do pakowania towarów spożywczych i przemysłowych. Mocne i łatwe w użyciu. Wykonane z folii polietylenowej HDPE, powszechnie znane są jako siatki sklepowe tzw. zrywki.

Importujemy również reklamówki foliowe na rolce.

Skontaktuj się z nami!

Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt