• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Reklamówki foliowe HDPE

  Sprawdź dostępność

  Wśród produktów naszej oferty znajdują się reklamówki jednorazowe wyprodukowane są z folii HDPE. W zależności od potrzeb mogą być one zblokowane lub w formie rolki – tzw. zrywki. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu reklamówki nie zajmują dużo miejsca. Sprzedawane przez nas opakowania mają po 100 lub 200 sztuk.

  Reklamówki na rolce są jednym z uniwersalnych produktów, który znajdzie zastosowanie w każdej branży. Z powodzeniem można je wykorzystać w gospodarstwach domowych i w firmie. Reklamówki jednorazowe stosuje się w handlu detalicznym do pakowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Ich największymi zaletami jest oszczędność miejsca oraz łatwość użytkowania. Folia polietylenowa HDPE jest wytrzymała, więc reklamówki na rolce są mocne. M.in. to z tego powodu tak często są w sklepach osiedlowych i marketach, a w zrywki pakuje się owoce i warzywa, które są sprzedawane na wagę. Wkłada się do nich także pieczywo czy cukierki.

  Reklamówki jednorazowe z folii HDPE zblokowane / zrywki

  Kolor biały.

  Dostępne rozmiary standardowe:

  17/4х32
  23/5х38
  25/5х45
  28/7х48
  30/8х55
  30/10х60
  40/12х75


  Przeznaczenie

  Przeznaczone są do handlu detalicznego do pakowania towarów spożywczych i przemysłowych. Mocne i łatwe w użyciu. Wykonane z folii polietylenowej HDPE, powszechnie znane są jako siatki sklepowe tzw. zrywki.

  Importujemy również reklamówki foliowe na rolce.

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |