• Polski
 • English
 • Rękawice foliowe HDPE jednorazowe – linia premium

  Jesteśmy importerem jednorazowych rękawic foliowych – linii premium. Jest to jeden z naszych topowych produktów, który prezentuje wysoką jakość. Nasze rękawiczki są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Na życzenie klienta wystawiamy deklarację zgodności.

  Rozmiary: S, M, L (luzem i na zawieszce)
  Kolor: przezroczyste, transparentne; moletowane
  Pakowanie: 100 szt./opakowanie jednostkowe
  100 opak./karton zbiorczy

  Moletowana powierzchnia folii redukuje poślizg rękawicy.

  Linia premium rękawic foliowych polecana jest odbiorcom, dla których najważniejsza jest jakość.

  Oferujemy również rękawice foliowe Premium Box pakowane po 500 szt. w pudełko kartonowe. Bardzo mocne i wytrzymałe, o grubości 15 μm. Rękawiczki te są idealną alternatywą dla rękawic nitrylowych i lateksowych. Posiadają deklarację zgodności do kontaktu z żywnością.

  Zastosowanie jednorazowych rękawiczek foliowych:
  Przeznaczone są do zabezpieczenia skóry rąk przy wykonywaniu prac mało inwazyjnych lub jako wkład do innych rękawic. Chronią skórę rąk przed zabrudzeniem. Często stosowane jako higieniczna ochrona produktu, np. w sklepach mięsnych czy piekarniach. Rękawice foliowe Plast wykorzystywane są także przez supermarkety, np. na stoiskach z pieczywem oraz przez stacje benzynowe jako ochrona dłoni przy tankowaniu paliwa.

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu