• Polski
 • English
 • Rękawice gospodarcze ochronne

  Sprawdź dostępność

  Oferujemy naszym klientom doskonałej jakości rękawice ochronne gumowe flokowane przeznaczone do użytku w domu, ogrodzie, garażu czy pomieszczeniu gospodarczym. Nasze rękawice są bezpieczne (posiadają znak CE), a ich teksturowana powierzchnia sprawia, że mają świetną przyczepność. Flok, czyli bawełniana podszewka, którą jest pokryte wnętrze rękawiczek, zapobiega poceniu się dłoni. Co więcej, ułatwia również zakładanie i ściąganie rękawic. Nasze produkty doskonale chronią i zabezpieczają dłonie przed podrażnieniem, poparzeniem, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Rękawiczki jednorazowe i rękawice gumowe dostępne w naszym sklepie są niezastąpione w czasie wykonywania prac gospodarczych czy sprzątania. Dopuszczone do kontaktu z żywnością nadają się do używania w kuchni. Mogą być również stosowane w kontakcie z detergentami i środkami chemicznymi o słabym działaniu. Dostępne są w rozmiarach S, M, L  i XL w kolorze żółtym. Do kompletu oferujemy fartuchy jednorazowe, które osłaniają ubrania przed kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami – będą niezastąpione podczas sezonowych porządków.

  Kolor żółty.

  Zastosowanie:
  Przeznaczone do prac gospodarczych, porządkowych, ogrodniczych i mechanicznych. Chronią skórę rąk przed mikroorganizmami, detergentami, środkami czystości i mechanicznymi uszkodzeniami.

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu