PL
PL
PL
PL

Hurtownia opakowań – Kielce

PLAST to profesjonalna hurtownia opakowań, dzięki której wyposażenie przedsiębiorstwa w niezbędne opakowania jednorazowe będzie wręcz banalnie proste. Jesteś klientem z terenu Kielc i okolic? Zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia? Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem i przekonaj się, że jakość ma znaczenie!

Naszym klientom oferujemy profesjonalne opakowania jednorazowe. To wytrzymałe, praktyczne produkty, dzięki którym codzienna praca pójdzie zwyczajnie sprawniej. W ofercie posiadamy między innymi: gumki lateksowe, rękawice jednorazowe, torebki strunowe oraz worki polipropylenowe. Każdy z tych produktów zachwyca nie tylko ceną, ale i jakością. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

Na rynku jako importer opakowań działamy od lat i mamy grono wielu zadowolonych klientów. Działamy na terenie Kielc i okolic, dostarczając najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi. Niskie ceny, szybka realizacja zamówień oraz najwyższej jakości produkty to nasza wizytówka!

Skontaktuj się

  • Danuta Taras

  • TELEFON__ICON

    Telefon

    607 747 377
  • EMAIL__ICON
  • Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt