PL
PL
PL
PL

Hurtownia opakowań – Opole

Potrzebujesz najwyższej jakości opakowań jednorazowych? Jesteś klientem indywidualnym bądź przedsiębiorcą z terenu Opola i okolic? Doskonale trafiłeś! Jako hurtownia opakowań z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferujemy szeroki asortyment w branży opakowań jednorazowych. Stawiamy na najwyższą jakość, niskie ceny i szybką realizację zamówień. Koniecznie zapoznaj się z naszym katalogiem firmowym!

PLAST to importer opakowań jednorazowych. Znajdziesz u nas między innymi: worki na węgiel, rękawice foliowe, czy folię stretch. Dzięki szerokiemu asortymentowi kompleksowo wyposażysz swoją firmę i znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, dokonując przy tym korzystnej cenowo transakcji. Przemysł, biuro, branża medyczna czy rolnictwo – z nami wyposażysz swoje przedsiębiorstwo profesjonalnie!

Działamy na terenie Opola i okolic. Zapewniamy szybką realizację zamówienia i produkty praktyczne, wytrzymałe i zgodne z najnowszymi standardami. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapoznaj się z katalogiem firmowym i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Skontaktuj się

  • Danuta Taras

  • TELEFON__ICON

    Telefon

    607 747 377
  • EMAIL__ICON
  • Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt