PL
PL
PL
PL

Folia stretch woreczki i torebki foliowe – podkarpackie

Wszystkim firmom oraz klientom indywidualnym z województwa podkarpackiego oferujemy szeroki wybór niezawodnych, ekologicznych opakowań jednorazowych. Oferowana przez nas folia stretch doskonale sprawdzi się przy pakowaniu towaru, a worki i torebki jednorazowe ułatwią zakupy w każdym sklepie. Polecamy także szeroki wybór akcesoriów z tworzyw sztucznych: fartuchów, rękawiczek jednorazowych oraz lateksowych gumek.

Wysoka jakość oferowanych przez nas materiałów i opakowań jednorazowego użytku sprawa, że hurtownia Plast cieszy się zaufaniem klientów indywidualnych oraz biznesowych w całym kraju. Również na terenie Podkarpacia pragniemy zaoferować szeroki asortyment naszych producentów, wśród których znajdziesz m.in.:

– jednorazowe reklamówki na rolce,

– worki foliowe i raszlowe,

– torebki zamykane strunowo,

– worki przeciwpowodziowe,

– folie stretch do pakowania ręcznego i maszynowego,

– jednorazowe rękawiczkifartuchygumkirecepturki i wiele innych.

Sięgając po woreczki i torebki foliowe z naszej oferty, zyskujesz pewność solidnego i wydajnego pakowania swoich produktów w przystępnej cenie. Sprzedawane przez nas jednorazowe fartuchy, gumki i rękawiczki stanowią podstawę funkcjonowania aptek, laboratoriów i gabinetów lekarskich, a szeroki wybór mocnych worków raszlowych ułatwi pakowanie drewna, warzyw oraz innych towarów w gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach. Służymy profesjonalnym doradztwem w wyborze artykułów z proponowanej oferty. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i zamów opakowania jednorazowe w pełni dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się

  • Małgorzata Pogorel

  • TELEFON__ICON

    Telefon

    697 974 646
  • EMAIL__ICON
  • Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt