PL
PL
PL
PL

Hurtownia opakowań – pomorskie

Wszystkim mieszkańcom województwa pomorskiego oraz firmom działającym na tym obszarze pragniemy polecić nasze usługi w zakresie sprzedaży opakowań jednorazowych oraz markowych wyrobów z folii. PLAST to hurtownia opakowań, obsługująca północną Polskę, w tym również teren Pomorza. Jesteś z Gdańska, Gdyni lub Sopotu i chcesz nawiązać z nami współpracę? Umów się z naszym przedstawicielem i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

W ofercie hurtowni opakowań PLAST znajdziesz bogatą gamę solidnych i wydajnych opakowań i produktów z tworzyw sztucznych. Nasz asortyment obejmuje m.in.: standardowe opakowania jednorazowe, woreczki i torebki foliowe, worki raszlowe dla rolnictwa i przemysłu, gumki recepturki, reklamówki na rolce, rękawice i fartuchy jednorazowe i wiele innych.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Szukasz markowych opakowań lub artykułów z tworzyw sztucznych w rozsądnej cenie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś! Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, terminową realizację zleceń oraz fachowe doradztwo.

Skontaktuj się

  • Jola Zielińska

  • TELEFON__ICON

    Telefon

    725 525 655
  • EMAIL__ICON
  • Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt