PL
PL
PL
PL

Hurtownia opakowań – Wrocław

Szukasz najwyższej jakości opakowań jednorazowych? Jesteś z Wrocławia bądź okolic? Dobrze trafiłeś! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą – jako hurtownia opakowań z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy szeroki asortyment produktów w dobrej cenie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, które chcą wyposażyć się w najwyższej jakości opakowania jednorazowe.

Celujemy w produkty wytrzymałe i praktyczne, a realizacja zamówienia nie zajmuje nam dużo czasu. Niskie ceny, ogromny wybór produktów oraz troska o każdego klienta są tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Woreczki zamykane strunowo, torebki foliowe, rękawiczki hdpe oraz reklamówki na rolce – to tylko niektóre z produktów, dzięki którym Twoja codzienność może być łatwiejsza.

Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy sprawdzonych dostawców i gwarantujemy szybką realizację zamówienia. Doceń nasze doświadczenie. Dołącz do zadowolonych klientów i przekonaj się, że jakość w branży opakowań jednorazowych ma ogromne znaczenie!

Skontaktuj się

  • Ilona Błaszczyk

  • TELEFON__ICON

    Telefon

    609 909 196
  • EMAIL__ICON
  • Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt