• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Poznaj firmę Plast

  Firma PLAST to nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące opakowania jednorazowe. Proponujemy Państwu różnorodne produkty o potwierdzonej jakości. Jakość ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego wciąż rozszerzamy naszą sieć partnerską, by móc zaoferować klientom wytrzymałe opakowania w atrakcyjnej cenie. Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, a nasze magazyny są zlokalizowane w Łodzi i w Zgierzu.

  Przygotowaliśmy produkty dla różnorodnych branż. Nasze opakowania są niezwykle uniwersalne i znajdują zastosowanie w gastronomii, przemyśle, rolnictwie i ogrodnictwie. Oferujemy również artykuły dla branży biurowej, medycznej i usługowej. Produkty dostępne w naszej hurtowni znajdują również zastosowanie w sieciach handlowych – idealnie spełniają oczekiwania supermarketów, jak również potrzeby przetwórców i producentów.

   

  Firma rodzinna zorientowana na przyszłość

   

  Spółka PLAST została założona w 1991 roku przez absolwentów Politechniki Łódzkiej. Jest to firma rodzinna, która od dwóch pokoleń dba o jakość relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi. Przez prawie 30 lat swojego istnienia Spółka PLAST prowadzona przez kolejne pokolenia dwóch rodzin jest świadkiem rozwoju polskiej przedsiębiorczości i czynnym uczestnikiem procesów gospodarczych. Podejmując działania, śledzimy to, co dzieje się na rynku i patrzymy w przyszłość. Dlatego nasza działalność koncentruje się na inwestycjach długoterminowych. Dążymy do rozwoju zarówno Spółki, jak i jej pracowników w kolejnych dekadach. Mamy plany, które będziemy konsekwentnie wdrażać w życie przy wsparciu naszych partnerów i klientów.

  Nasze atuty

  blank

  Wieloletnie doświadczenie

  blank

  Stabilna pozycja firmy

  blank

  Inwestowanie w rozwój firmy

  blank

  Wykwalifikowany zespół

  blank

  Bogata oferta produktowa

  blank

  Wysoka jakość produktów

  blank

  Konkurencyjne ceny

  blank

  Szybka realizacja zamówień

  Wyróżnia nas wysoka jakość oraz profesjonalny proces obsługi zamówień – realizujemy je terminowo i z należytą starannością. Zamówiony towar wysyłamy kurierem. Z dnia na dzień możemy dostarczyć zamówienie w każde miejsce w kraju. Zajmujemy się również eksportem. Odbiorcami naszych produktów są zarówno firmy z krajów Unii Europejskiej, jak i z Mołdawii, Ukrainy.

  Stosując procedury Dobrych Praktyk Produkcyjnych GDP i GMP, gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

  Nieustannie badamy rynek i potrzeby naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by podążać za aktualnymi trendami i przewidzieć oczekiwania konsumentów. To dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy produkty EKO wykonane z tworzyw biodegradowalnych. Jest to element prowadzonej przez nas rygorystycznej polityki zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Staramy się, by podejmowane przez nas działania były zgodne z normami środowiskowymi. Wymagamy również od naszych dostawców kierowania się standardami CSR.

  Przykładamy również ogromną wagę do zarządzania jakością w naszym przedsiębiorstwie – wdrożyliśmy kilkuetapowy system kontroli, który ma pomóc nam w organizacji tego procesu.

  Rozwijamy się dla Ciebie

  blank

  Wielokrotnie zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem „Diamentów Forbesa” przyznawanym przez ten miesięcznik. Jest to dla nas ważne potwierdzenie, że wciąż dynamicznie się rozwijamy, zachowując przy tym wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych.

  Od 2011 roku dołączyliśmy do ekskluzywnego grona laureatów „Gazel Biznesu”, co oznacza, że jesteśmy w gronie polskich firm, które rozwijają się najbardziej dynamicznie i jednocześnie są dobrze zarządzane.

   

  blank
  blank

  Nasza Firma została również laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik, który jest organizowany przez Euler Hermes Collections. „Złoty Płatnik” to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej. Z dumą możemy podkreślić, że jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia te kryteria. To oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności naszej firmy wobec kontrahentów.

  Firma PLAST ma również znaczące dokonania w zakresie tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy oraz w eliminacji zagrożeń w środowisku pracy, co potwierdza III miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy na najlepszego Pracodawcę – Organizatora Pracy Bezpiecznej w 2015 roku.

  blank
  blank

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Bisnode potwierdza bardzo dobrą kondycję finansową naszej Firmy. Tylko 1% polskich firm może pochwalić się tym wyróżnieniem. Najwyższa nota, czyli potrójne AAA, pokazuje, że prowadzimy zdrowy biznes i że jesteśmy firmą stabilną i wiarygodną. Ta ocena jest znakiem jakości potwierdzającym, że można z nami bezpiecznie współpracować. Najwyższa ocena wiarygodności kredytowej jest dużym atutem przewagi konkurencyjnej naszej firmy.

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |