• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Folia stretch

  Folia stretch z naszej oferty to wytrzymała folia do ręcznego oraz maszynowego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Zabezpiecza również towary przed warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdza się zarówno przy owijaniu kartonów i opakowań jednorazowych, jak i przy oklejaniu całych palet. Folia stretch ma zastosowanie w wielu segmentach przemysłu, zapewniając optymalne zabezpieczenie produktów i wyrobów w trakcie transportu i realizacji dostaw. Artykuły, które oferuje nasza hurtownia folii stretch, przystosowane są do współpracy z owijarkami czołowych producentów.

  Polecamy folię PE stretch paletową ręczną :
  * 10cm x 150m, 23µm, z rączką
  * 50cm / 1,5kg, 23µm, czarna
  * 50cm / 2,5kg, 23µm, przezroczysta

  Pakowane po 6 szt.

  Folia stretch z rączką służy do ręcznego owijania paczek. Rączka pomaga w sprawnym procesie pakowania. Mini rolki znajdują zastosowanie przede wszystkim przy pakowaniu niewielkich przedmiotów lub łączeniu w wiązki długich przedmiotów, np. listw przypodłogowych lub prętów.

  Folię stretch o szerokości 50 cm możemy zaoferować w dowolnych nawojach dostosowanych do Państwa potrzeb.

  W naszej ofercie jest również dostępna folia stretch maszynowa, która jest wykorzystywana do owijania palet przez specjalne owijarki. Dzięki temu towar na palecie jest zabezpieczony przed brudem i kurzem, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Posiadamy w ofercie folię stretch maszynową o szerokości 50 cm i grubości 23µm. Dzięki zastosowaniu folii stretch towar jest stabilny na palecie, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia oraz upadku. Folię maszynową również możemy nawinąć w rolki o dowolnej wadze.

  W ofercie mamy także folię stretch jumbo. Możemy zaproponować folię stretch jumbo w postaci nawojów o masie od 48 kg do 52 kg. Folia stretch jumbo służy do konfekcjonowania, czyli przewijania jej na mniejsze rolki.

  Profesjonalna hurtownia folii stretch

  Nawiązaliśmy kontakty z najlepszymi producentami na całym świecie, by móc zaoferować naszym klientom wytrzymałą folię, która spełni ich potrzeby. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne folie stretch: ręczne, maszynowe oraz jumbo – jesteśmy przekonani, że te produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. PLAST to profesjonalna hurtownia folii stretch, w której głównym wyznacznikiem jest jakość produktów i wysokie standardy obsługi. Współpracujemy z Instytutem Biopolimerów i Włókien Chemicznych w Łodzi, który wykonuje dla nas specjalistyczne badania folii, abyśmy mogli zaoferować Państwu folię wysokiej jakości.

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |