PL
PL
PL
PL

Folia stretch

Folia stretch z naszej oferty to wytrzymała folia do ręcznego oraz maszynowego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Zabezpiecza również towary przed warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdza się zarówno przy owijaniu kartonów i opakowań jednorazowych, jak i przy oklejaniu całych palet. Folia stretch ma zastosowanie w wielu segmentach przemysłu, zapewniając optymalne zabezpieczenie produktów i wyrobów w trakcie transportu i realizacji dostaw. Artykuły, które oferuje nasza hurtownia folii stretch, przystosowane są do współpracy z owijarkami czołowych producentów.

Polecamy folię PE stretch paletową ręczną :
* 10cm x 150m, 23µm, z rączką
* 50cm / 1,5kg, 23µm, czarna
* 50cm / 2,5kg, 23µm, przezroczysta

Pakowane po 6 szt.

Ponadto możemy zaoferować folię stretch ręczną w dowolnych nawojach dostosowanych do Państwa potrzeb.

W naszej ofercie jest również dostępna folia stretch maszynowa, która jest wykorzystywana do owijania palet przez specjalne owijarki. Dzięki temu towar na palecie jest zabezpieczony przed brudem i kurzem, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Posiadamy w ofercie folię stretch maszynową o szerokości 50 cm i grubości 23µm. Dzięki zastosowaniu folii stretch towar jest stabilny na palecie, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia oraz upadku.

W ofercie mamy także folię stretch jumbo. Możemy zaproponować folię stretch jumbo w postaci nawojów o masie od 48 kg do 52 kg. Folia stretch jumbo służy do konfekcjonowania, czyli przewijania jej na mniejsze rolki.

Współpracujemy z Instytutem Biopolimerów i Włókien Chemicznych w Łodzi, który wykonuje dla nas specjalistyczne badania folii, abyśmy mogli zaoferować Państwu folię wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami!

Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt