• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Rękawice foliowe HDPE jednorazowe – linia premium

  Jesteśmy importerem jednorazowych rękawic foliowych – linii premium. Jest to jeden z naszych topowych produktów, który prezentuje wysoką jakość. Nasze rękawice hdpe są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Na życzenie klienta wystawiamy deklarację zgodności.

  Rozmiary: S, M, L (luzem i na zawieszce)
  Kolor: przezroczyste, transparentne; moletowane
  Pakowanie: 100 szt./opakowanie jednostkowe
  100 opak./karton zbiorczy

  Moletowana powierzchnia folii redukuje poślizg rękawicy.

  Linia premium rękawic foliowych HDPE polecana jest odbiorcom, dla których najważniejsza jest jakość.

  Oferujemy również rękawice foliowe Premium Box pakowane po 500 szt. w pudełko kartonowe. Bardzo mocne i wytrzymałe, o grubości 15 μm. Rękawiczki te są idealną alternatywą dla rękawic nitrylowych i lateksowych. Posiadają deklarację zgodności do kontaktu z żywnością.

  Zastosowanie jednorazowych rękawiczek foliowych:


  Rękawiczki foliowe przeznaczone są do zabezpieczenia skóry rąk przy wykonywaniu prac mało inwazyjnych lub jako wkład do innych rękawic. Chronią skórę rąk przed zabrudzeniem. Często stosowane są jako higieniczna ochrona produktu, np. w sklepach mięsnych czy piekarniach. Rękawice foliowe HDPE Plast wykorzystywane są także przez supermarkety, np. na stoiskach z pieczywem oraz przez stacje benzynowe jako ochrona dłoni przy tankowaniu paliwa.

  Jakość i doświadczenie


  Jako hurtownia rękawiczek jednorazowych przykładamy ogromną wagę do tego, by oferowane przez nas produkty charakteryzowały się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowie naszych kontaktów biznesowych dzisiaj możemy zaoferować nasze rękawice jednorazowe w całej Polsce. Posiadamy zespół przedstawicieli handlowych dla każdego z szesnastu województw. To właśnie kontaktując się z nimi mogą Państwo w prosty sposób uzyskać specjalnie przygotowaną ofertę oraz dokonać zamówienia. Dodatkowo dzięki ich nadzorowi nad zamówieniem nasze rękawiczki jednorazowe dotrą do Państwa tak szybko, jak to możliwe. Więcej informacji teleadresowych można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.


  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |