• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Rękawice nitrylowe jednorazowe

  W naszej hurtowni oferujemy różnorodne rękawice do stosowania w różnych branżach. Polecamy rękawice nitrylowe diagnostyczne ochronne, które są: niesterylne, bezpudrowe, teksturowane na końcach palców, bezlateksowe.

  Nasze rękawice nitrylowe spełniają wymagania kategorii III odporności na zagrożenia.
  Oznacza to udokumentowaną i potwierdzoną badaniami ochronę przed wirusami, bakteriami i grzybami oraz niektórymi niebezpiecznymi dla zdrowia substancjami.

  Rękawice nitrylowe naszej marki pasują na lewą i prawą dłoń. Są to produkty jednokrotnego użytku przeznaczone również do kontaktu z żywnością. Nasza hurtownia rękawiczek nitrylowych oferuje wysoką jakość produktów za rozsądną cenę.

  Rozmiary: S, M, L, XL
  Pakowanie: 100 szt. / opakowanie jednostkowe
  10 opakowań / karton zbiorczy

  Kolor: niebieski, czarny

  Zastosowanie jednorazowych rękawic nitrylowych:
  Przeznaczone do badań lekarskich, diagnostycznych, laboratoryjnych, czynności terapeutycznych, zabiegów kosmetycznych i do prac z materiałem zanieczyszczonym. Rękawice nitrylowe są również polecane w studiach tatuażu oraz warsztatach samochodowych.

  Nitrylowe rękawiczki są odporne na przebicia, urazy, a także na niektóre chemikalia i tłuszcze. Zapewniają pewny chwyt różnych przedmiotów dzięki teksturowanym końcówkom palców. Nie zawierają naturalnego lateksu. Mogą być stosowane przez osoby uczulone na lateks.

  blank

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | plast@plast.eu |