PL
PL
PL
PL

Rękaw siatkowy

Sprawdź dostępność

Jednym z najwygodniejszych i najbardziej ekonomicznych sposobów przechowywania większości owoców i warzyw jest wytrzymały rękaw siatkowy dziany wykonany z niezwykle solidnej tkaniny. Optymalna wytrzymałość rękawów sprzedawanych w naszym sklepie zapewnia właściwą ochronę artykułów spożywczych na każdym etapie , zarówno w trakcie pakowania, transportu, przechowywania, jak i sprzedaży. Rękawy siatkowe podobnie jak worki raszlowe są przystosowane do automatycznego oraz ręcznego pakowania. Podczas gdy inne, standardowe opakowania jednorazowe nie nadają się do przechowywania owoców i warzyw przez dłuższy czas, dostępne w naszej ofercie rękawy gwarantują właściwy przepływ świeżego powietrza, co wpływa na zachowanie właściwych optymalnych parametrów żywności.

Hurtownia opakowań – poznaj naszą ofertę

Sprawdź naszą bogatą ofertę obejmującą rękawy siatkowe – oferujemy szeroki wybór dostępnych rozmiarów i kolorów – nasi specjaliści pomogą dobrać produkt w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Dostępne kolory rękawów siatkowych w standardowej ofercie:
biały, zielony, czerwony, pomarańczowy

Przykłady i możliwości użycia rękawów dzianych/ rękawów siatkowych: do pakowania ziemniaków, kapusty, cebuli, marchwi i ogórków.

Skontaktuj się z nami!

Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt