PL
PL
PL
PL

Hurtownia opakowań – Łódź

Mieszkańcom Łodzi i okolic, a także przedsiębiorcom działającym na tych terenach, pragniemy przedstawić ofertę naszej firmy. Świadczymy usługi jako hurtownia opakowań. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do codziennego pakowania rozmaitych produktów.

Firma PLAST to hurtownia oferująca m.in. folie stretch czy woreczki z zamkiem strunowym. Działamy na terenie Łodzi i okolic, zapewniając klientom konkurencyjne ceny. Stawiamy na najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdego zamówienia – jeśli szukasz dobrej jakości opakowań i akcesoriów, dobrze trafiłeś!

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne opakowania i produkty pokrewne, takie jak worki strunowe, worki przeciwpowodziowe, torebki foliowe czy fartuchy jednorazowe oraz wiele innych produktów, które ułatwią codzienną pracę i pomogą estetycznie zapakować dany towar. Na rynku działamy od lat, zdobywając zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jeśli stawiasz na jakość i dobre ceny, skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się

  • Joanna Pabiś

  • TELEFON__ICON

    Telefon

    691 948 636
  • EMAIL__ICON
  • Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt