• Polski
 • English
 • Woreczki strunowe/torebki zamykane strunowo

  Sprawdź dostępność

  Woreczki strunowe, których jesteśmy importerem, służą do przechowywania niewielkich rozmiarów przedmiotów. Torebki strunowe idealnie sprawdzają się przy transportowaniu drobnych części luzem, gdy istotne jest, aby ich zawartość pozostała razem i nie zaginęła. Jako profesjonalna hurtownia woreczków foliowych polecamy produkty z zamknięciem strunowym, których zawartość jest szczelne zapakowana i skutecznie chroniona przed wilgocią.

  Zalety naszych woreczków strunowych:

  * wysoka jakość zamka strunowego
  * gruba folia (40-45 mikronów w zależności od rozmiaru)
  * wypukły czerwony pasek ułatwiający otwieranie torebki
  * okrągły otwór do zawieszenia torebki
  * szeroki wybór rozmiarów od 4×6 cm do 55×55 cm
  * dopuszczone do kontaktu z żywnością

  Nasze standardowe torebki strunowe polecamy odbiorcom, dla których jakość jest priorytetem. Od wielu lat działamy, jako hurtownia worków foliowych – mamy duże doświadczenie i wypracowane sprawdzone kontakty biznesowe.

  Posiadamy w ofercie również ekonomiczną linię ECO woreczków strunowych z cieńszej folii (35-40 mikronów w zależności od rozmiaru). Woreczki strunowe ECO również posiadają dobre zamknięcie strunowe, czerwony pasek i okrągły otwór. Dzięki zastosowaniu cieńszej folii są atrakcyjniejsze cenowo. Polecane odbiorcom, dla których cena jest najistotniejszym czynnikiem.

  Wszystkie nasze torebki z zamkiem strunowym mogą być użyte w kontakcie z żywnością. Na życzenie klienta wystawiamy deklarację zgodności.

  Zastosowanie torebek zamykanych strunowo:
  Do segregowania i pakowania biżuterii, monet, ziół, przypraw, tytoniu, kosmetyków, próbek produktów.
  Woreczek strunowy to bez wątpienia najlepszy produkt do przechowywania drobnych przedmiotów.
  Ważnym atutem torebek strunowych jest zabezpieczanie przedmiotów przed działaniem wilgoci, tak więc przydadzą się pod namiotem czy na plaży. Polecamy produkty, które oferuje nasza hurtownia woreczków strunowych.


  Torebki strunowe LDPE / Torebki z zamkiem strunowym / Woreczki strunowe

  Skontaktuj się z nami!

  Hurtownia opakowań jednorazowych: PLAST EU – dystrybucja na terenie całego kraju -> Kontakt | import@plast.eu | export@plast.eu